Halide Gökçay isimli hastamız kayıt oldu (3 dakika önce) Uzm. Dr. Fatma Can doktorumuzdan randevu talep edildi (3 dakika önce) Ass. Dr. Elif Şanlı doktorumuzdan randevu talep edildi (5 dakika önce) Gül Hafçı isimli hastamız kayıt oldu (5 dakika önce) Vıcdan nalbant isimli hastamız kayıt oldu (6 dakika önce) Op. Dr. Mustafa Kürşat Evrenos doktorumuzdan randevu talep edildi (6 dakika önce) Op. Dr. Ender Trak doktorumuza soru soruldu (9 dakika önce) Hala isimli hastamız kayıt oldu (9 dakika önce) Prof. Dr. Güvenir Okçu doktorumuzdan randevu talep edildi (17 dakika önce) Kerim Özkan isimli hastamız kayıt oldu (17 dakika önce) Zulbiye Özbek isimli hastamız kayıt oldu (30 dakika önce) Uzm. Dr. İsmail Koçyiğit doktorumuzdan randevu talep edildi (30 dakika önce) Doç. Dr. Mehmet Düzlü doktorumuzdan randevu talep edildi (32 dakika önce) Rukiye karakuş isimli hastamız kayıt oldu (32 dakika önce) Op. Dr. Onur Gök doktorumuzdan randevu talep edildi (40 dakika önce) Figen atılgan isimli hastamız kayıt oldu (40 dakika önce) Prof. Dr. Altay Çelebi doktorumuzdan randevu talep edildi (40 dakika önce) Tamer Yılmaz isimli hastamız kayıt oldu (42 dakika önce) Prof. Dr. Altay Çelebi doktorumuza soru soruldu (42 dakika önce) Prof. Dr. Yusuf Tüzün doktorumuzdan randevu talep edildi (42 dakika önce)

Uzmanlıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes

Çocuk Gastroenteroloji hangi bölüme bakar?

Çocuklarda sindirim sistemi ile karaciğer ve safra yollarını ilgilendiren her türlü hastalığa bakan Çocuk gastroenteroloji bölümü buna ek olarak

Çocukların beslenmesi ve beslenme bozukluklarının tedavisi alanlarında tanı ve tedavi işlemlerini yürütmek üzere 

Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme tıbbi bilim dalı geliştirilmiştir.

Çocuk Gastroenteroloji dahiliye midir?

Çocuk gastroenteroloji bilimi dahiliye(iç hastalıkları) kategorisine giren hastalıkları incelemesine rağmen sindirim sistemi yolunun iç mekanizması itibariyle ayrı bir bilim dalı haline gelmiştir.

Çocuk Gastroenterolojisi Bölümü ;

  • Sindirim Sistemi
  • Ağız
  • Yemek Borusu,
  • Mide,
  • İnce Bağırsak,
  • Kalın Bağırsak,
  • Karaciğer,
  • Safra Yolları
  • Pankreas Hastalıklarına maruz kalmış olan Çocuklar ile ilgili olarak çeşitli Sindirim Sistemi Hastalıklarının tanı ve tedavileri ile ilgilenir. 

Türkiye Genelinde, dahiliye uzmanları ( iç Hastalıklar) aynı zamanda bu bilim alanının da ihtisasına sahiptirler.


Yukarıdaki Konu ve Sorular ile ilgili olarak bilgi ve randevu almak için www.doktorbul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.doktorbul.com 'u

Ziyaret Edin, Randevu Alın, Tedavi Olun


Uzmanlık Alanının İlgilendiği Hastalıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes UZMANLIK ALANINDAKİ DOKTORLARIMIZ

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı İle İlgili Soru Sor
Doktorbul.com ziyaretçileri
Bu sayfayı şu anda 12 kişi görüntülüyor
Son güncelleme 6 dk önce