Mustafa Sami Yıldırım isimli hastamız kayıt oldu (29 dakika önce) Medine hurma isimli hastamız kayıt oldu (1 saat önce) Op. Dr. Akın Karagözoğlu doktorumuza soru soruldu (1 saat önce) Bekir Dağ isimli hastamız kayıt oldu (1 saat önce) Esila kaya isimli hastamız kayıt oldu (2 saat önce) Doç. Dr. Osman Başpınar doktorumuza soru soruldu (2 saat önce) Adem Sarıgül isimli hastamız kayıt oldu (2 saat önce) Prof. Dr. Ender Terzioğlu doktorumuza soru soruldu (4 saat önce) Özlem Kurtbeyoglu isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Gülcan Sipahi isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Murat küçükköseoğlu isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Uzm. Dr. Senay Rasimoğlu doktorumuza soru soruldu (5 saat önce) Çisel Onat isimli hastamız kayıt oldu (5 saat önce) Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çelik doktorumuza soru soruldu (6 saat önce) Keziban Arıevi isimli hastamız kayıt oldu (6 saat önce) Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy doktorumuza soru soruldu (8 saat önce) Dilek küçük isimli hastamız kayıt oldu (8 saat önce) Prof. Dr. Muzaffer Kanlıkama doktorumuza soru soruldu (9 saat önce) Medine koçyiğit isimli hastamız kayıt oldu (9 saat önce) Uzm. Dr. Ergün Öztaş doktorumuza soru soruldu (9 saat önce)

Uzmanlıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes

Çocuk Gastroenteroloji hangi bölüme bakar?

Çocuklarda sindirim sistemi ile karaciğer ve safra yollarını ilgilendiren her türlü hastalığa bakan Çocuk gastroenteroloji bölümü buna ek olarak

Çocukların beslenmesi ve beslenme bozukluklarının tedavisi alanlarında tanı ve tedavi işlemlerini yürütmek üzere 

Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme tıbbi bilim dalı geliştirilmiştir.

Çocuk Gastroenteroloji dahiliye midir?

Çocuk gastroenteroloji bilimi dahiliye(iç hastalıkları) kategorisine giren hastalıkları incelemesine rağmen sindirim sistemi yolunun iç mekanizması itibariyle ayrı bir bilim dalı haline gelmiştir.

Çocuk Gastroenterolojisi Bölümü ;

  • Sindirim Sistemi
  • Ağız
  • Yemek Borusu,
  • Mide,
  • İnce Bağırsak,
  • Kalın Bağırsak,
  • Karaciğer,
  • Safra Yolları
  • Pankreas Hastalıklarına maruz kalmış olan Çocuklar ile ilgili olarak çeşitli Sindirim Sistemi Hastalıklarının tanı ve tedavileri ile ilgilenir. 

Türkiye Genelinde, dahiliye uzmanları ( iç Hastalıklar) aynı zamanda bu bilim alanının da ihtisasına sahiptirler.


Yukarıdaki Konu ve Sorular ile ilgili olarak bilgi ve randevu almak için www.doktorbul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.doktorbul.com 'u

Ziyaret Edin, Randevu Alın, Tedavi Olun


Uzmanlık Alanının İlgilendiği Hastalıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes UZMANLIK ALANINDAKİ DOKTORLARIMIZ

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı İle İlgili Soru Sor
Hata! Kod:xe