Op. Dr. Uğur Bezirgan doktorumuzdan randevu talep edildi (20 dakika önce) Elif kuzay isimli hastamız kayıt oldu (20 dakika önce) Prof. Dr. Hasan Koç doktorumuza soru soruldu (39 dakika önce) Fadime Akkaya isimli hastamız kayıt oldu (39 dakika önce) Merdan Salih Oğuz isimli hastamız kayıt oldu (1 saat önce) Uzm. Dr. Hamdi Yavuz doktorumuzdan randevu talep edildi (1 saat önce) meltem isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Psk. Umut Çınar doktorumuzdan randevu talep edildi (4 saat önce) Op. Dr. Abuzer Kaylan doktorumuza soru soruldu (5 saat önce) Gamze karakaş isimli hastamız kayıt oldu (5 saat önce) Op. Dr. Tuğba Işıkcı Yuvanç doktorumuzdan randevu talep edildi (6 saat önce) Nejla gunduz isimli hastamız kayıt oldu (6 saat önce) Ass. Dr. Kadir Çimen doktorumuza soru soruldu (6 saat önce) Perihan Duygulu isimli hastamız kayıt oldu (6 saat önce) Arzu güler isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Uzm. Dr. Müge Yaşar doktorumuzdan randevu talep edildi (7 saat önce) Yasemin Üzümcü isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Uzm. Dr. Burçe Can doktorumuza soru soruldu (7 saat önce) Uzm. Dr. Cem Mumcu doktorumuzdan randevu talep edildi (7 saat önce) Yağmur karagöz isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce)

Uzmanlıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes

Çocuk Gastroenteroloji hangi bölüme bakar?

Çocuklarda sindirim sistemi ile karaciğer ve safra yollarını ilgilendiren her türlü hastalığa bakan Çocuk gastroenteroloji bölümü buna ek olarak

Çocukların beslenmesi ve beslenme bozukluklarının tedavisi alanlarında tanı ve tedavi işlemlerini yürütmek üzere 

Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme tıbbi bilim dalı geliştirilmiştir.

Çocuk Gastroenteroloji dahiliye midir?

Çocuk gastroenteroloji bilimi dahiliye(iç hastalıkları) kategorisine giren hastalıkları incelemesine rağmen sindirim sistemi yolunun iç mekanizması itibariyle ayrı bir bilim dalı haline gelmiştir.

Çocuk Gastroenterolojisi Bölümü ;

  • Sindirim Sistemi
  • Ağız
  • Yemek Borusu,
  • Mide,
  • İnce Bağırsak,
  • Kalın Bağırsak,
  • Karaciğer,
  • Safra Yolları
  • Pankreas Hastalıklarına maruz kalmış olan Çocuklar ile ilgili olarak çeşitli Sindirim Sistemi Hastalıklarının tanı ve tedavileri ile ilgilenir. 

Türkiye Genelinde, dahiliye uzmanları ( iç Hastalıklar) aynı zamanda bu bilim alanının da ihtisasına sahiptirler.


Yukarıdaki Konu ve Sorular ile ilgili olarak bilgi ve randevu almak için www.doktorbul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.doktorbul.com 'u

Ziyaret Edin, Randevu Alın, Tedavi Olun


Uzmanlık Alanının İlgilendiği Hastalıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes UZMANLIK ALANINDAKİ DOKTORLARIMIZ

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı İle İlgili Soru Sor
Doktorbul.com ziyaretçileri
Bu sayfayı şu anda 41 kişi görüntülüyor
Son güncelleme 3 dk önce