Doç. Dr. Ayşen Uncuoğlu doktorumuza soru soruldu (3 dakika önce) Doğan kalay isimli hastamız kayıt oldu (5 dakika önce) Prof. Dr. Banu Bozkurt doktorumuza soru soruldu (1 saat önce) DAVUT ORUÇ isimli hastamız kayıt oldu (1 saat önce) Uzm. Dr. Emrah Yılmaz doktorumuza soru soruldu (1 saat önce) Ayhan sevimli isimli hastamız kayıt oldu (1 saat önce) Fatma öz isimli hastamız kayıt oldu (1 saat önce) Hilal Ece isimli hastamız kayıt oldu (1 saat önce) Selcan isimli hastamız kayıt oldu (2 saat önce) Uzm. Dr. Hakan Gerçek doktorumuza soru soruldu (8 saat önce) Özlem öksüz isimli hastamız kayıt oldu (9 saat önce) Prof. Dr. Hüseyin Turan Atay doktorumuza soru soruldu (10 saat önce) Nuray yiğit isimli hastamız kayıt oldu (10 saat önce) emir ayse abır isimli hastamız kayıt oldu (11 saat önce) Prof. Dr. Muharrem Erhan Çömlekoğlu doktorumuza soru soruldu (11 saat önce) Burcu Bolatlı isimli hastamız kayıt oldu (11 saat önce) Ayşe Cakıcı isimli hastamız kayıt oldu (11 saat önce) Uzm. Dr. Ayşe Gökçe Tümtürk doktorumuza soru soruldu (12 saat önce) Hatice TANRISEVER isimli hastamız kayıt oldu (12 saat önce) Şebnem yıldız isimli hastamız kayıt oldu (12 saat önce)

Uzmanlıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes

Çocuk Gastroenteroloji hangi bölüme bakar?

Çocuklarda sindirim sistemi ile karaciğer ve safra yollarını ilgilendiren her türlü hastalığa bakan Çocuk gastroenteroloji bölümü buna ek olarak

Çocukların beslenmesi ve beslenme bozukluklarının tedavisi alanlarında tanı ve tedavi işlemlerini yürütmek üzere 

Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme tıbbi bilim dalı geliştirilmiştir.

Çocuk Gastroenteroloji dahiliye midir?

Çocuk gastroenteroloji bilimi dahiliye(iç hastalıkları) kategorisine giren hastalıkları incelemesine rağmen sindirim sistemi yolunun iç mekanizması itibariyle ayrı bir bilim dalı haline gelmiştir.

Çocuk Gastroenterolojisi Bölümü ;

  • Sindirim Sistemi
  • Ağız
  • Yemek Borusu,
  • Mide,
  • İnce Bağırsak,
  • Kalın Bağırsak,
  • Karaciğer,
  • Safra Yolları
  • Pankreas Hastalıklarına maruz kalmış olan Çocuklar ile ilgili olarak çeşitli Sindirim Sistemi Hastalıklarının tanı ve tedavileri ile ilgilenir. 

Türkiye Genelinde, dahiliye uzmanları ( iç Hastalıklar) aynı zamanda bu bilim alanının da ihtisasına sahiptirler.


Yukarıdaki Konu ve Sorular ile ilgili olarak bilgi ve randevu almak için www.doktorbul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.doktorbul.com 'u

Ziyaret Edin, Randevu Alın, Tedavi Olun


Uzmanlık Alanının İlgilendiği Hastalıklar

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes UZMANLIK ALANINDAKİ DOKTORLARIMIZ

Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Bes Uzmanlığı İle İlgili Soru Sor
Doktorbul.com ziyaretçileri
Bu sayfayı şu anda 21 kişi görüntülüyor
Son güncelleme 1 dk önce