Selcan Okur isimli hastamız kayıt oldu (2 saat önce) Eda Aykol isimli hastamız kayıt oldu (3 saat önce) Uzm. Dr. Yasemin Gödren doktorumuza soru soruldu (3 saat önce) Uzm. Dr. Oğuz Kaan Karagüzel doktorumuza soru soruldu (5 saat önce) Esra ELİŞ isimli hastamız kayıt oldu (5 saat önce) Ass. Dr. REVAN SABRİ ÇİFTÇİ doktorumuza soru soruldu (6 saat önce) Veysi isimli hastamız kayıt oldu (6 saat önce) Prof. Dr. Hamit Macit Selekler doktorumuza soru soruldu (7 saat önce) Tuğrul Yıldız isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Prof. Dr. Orhan Baykal doktorumuza soru soruldu (7 saat önce) Yusuf dursun isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Gülşen dilek isimli hastamız kayıt oldu (8 saat önce) Prof. Dr. Rafet Koca doktorumuza soru soruldu (9 saat önce) Damla bozer isimli hastamız kayıt oldu (9 saat önce) mehtap isimli hastamız kayıt oldu (11 saat önce) Hüsniye Avcı isimli hastamız kayıt oldu (11 saat önce) Uzm. Dr. Filiz Kılıç doktorumuza soru soruldu (12 saat önce) Prof. Dr. Banu Anlar doktorumuza soru soruldu (12 saat önce) Demircan erdoğdu isimli hastamız kayıt oldu (12 saat önce) Ömer efe isimli hastamız kayıt oldu (12 saat önce)

Hastaneler

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

0.0
0 değerlendirmeye göre
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  1. Telefon: 02324647862
  2. Adres: 1474 Sok. No:6 Alsancak Konak/İzmir
KURUM HAKKINDA

Merkezimiz 1966 yılında Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü'ne bağlı, İlk Yardım Hastanesi olarak açılmış, 1967 yılında unvanı SSK Alsancak Dispanseri olarak değiştirilmiştir.

Alsancak Dispanseri'nin bünyesine 1984 yılında Diş Tedavi ve Protez Merkezi ilave edilmiş ve uzun yıllar iki birim bir arada Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Alsancak Dispanseri Baştabipliği unvanı ile hizmet vermiştir.

2001 yılında Alsancak Dispanseri bölümümüz, SSK Merkez Dispanseri bünyesine katılarak görevi birleştirilmiş ve merkezimiz İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (İzmir ADSM) adını alarak sadece ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye başlamıştır. Bu gelişme ile merkezimiz, Sosyal Sigortalar Kurumu bünyesinde bulunan ikinci bağımsız ADSM olma özelliğini kazanmıştır. Merkezimizin ismi Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiş ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı olarak ağız ve diş sağlığı hizmet sunumunu sürdürmeye başlamıştır.

Mevzuatlarımızdaki değişiklikler nedeniyle, 2008-Ocak ayından itibaren merkezimizde multidisipliner klinikler oluşturulmuş ve entegre klinik sistemi uygulaması başlatılarak hastalarımızın hekimlerini seçmesi ve değiştirmesi mümkün hale getirilmiştir.

Merkezimiz yoğunluğu nedeniyle randevusu uzun olan tedaviler ile uzmanlık isteyen konulara ilişkin tedaviler için hastalarımıza sevk işlemi uygulanmaktadır. Merkezimizde diş röntgen filmleri olarak apikal diş filmi ile ortopantomografi çekilebilmektedir.

Merkezimiz hizmetlerinden SGK mensupları ücretsiz olarak faydalanırken, ücretli hasta muayene ve tedavileri de yapılmaktadır.

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi DOKTORLARI

SONUÇ BULUNAMADI

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İçin Kayıtlı Doktorumuz Bulunmamaktadır.

Hastane Hakkında Yorum Yap ve Puanla
Puanınız
Hastane Yorumları
Henüz Yorum Yapılmamış
İlk yorum yapan sen ol!
Hata! Kod:xe