Hastaneler

Akyazı Devlet Hastanesi

0.0
0 değerlendirmeye göre
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  1. Telefon: 02644181537
  2. Adres: D140 Karayolu Üzeri Batakköy Mevkii Akyazı/Sakarya
KURUM HAKKINDA

Hastanemiz daha önce Sağlık ocağı olarak hizmet vermekte iken 10/05/1997 tarihinde hizmete açılmış ve Devlet Hastanesi olarak halkımıza sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. 2009 Yılı Mart ayında hizmete açılan 100 Yataklı, 17000 metrekare kapalı alana sahip yeni yerleşkesinde, tamamen yeni ve modern binasında hizmet sunmaya devam etmektedir. Akyazı Devlet Hastanesi bünyesinde halen 22 Uzman Hekim, 12 Pratisyen Hekim, 6 Diş Hekimi, 1 Diyetisyen, 2 Eczacı, 110 Sağlık Personeli ve 90 Veri & Güvenlik & Destek & Hizmet Personeli ile toplam 243 çalışanı halkımıza hizmet vermektedir. Hastanemiz il merkezine 28 Km, ilçe merkezine ise 3 Km. mesafededir.

Acil ve İlk Yardım Ünitemiz 24 saat acil sağlık hizmeti vermektedir. Acil servise gelecek tüm hasta talebini karşılayabilmek amacıyla doktor, sağlık memuru, hemşire ve şoförlerden oluşan sağlık ekibi tüm teknik donanımı ile hazır bulunmaktadır.

Ameliyathanemiz 1 salonla hizmet sunmaktadır. Kadro standardımızda bulunan tüm hekimlerin her türlü ameliyatı gerçekleştirebileceği donanıma sahip olan ameliyathanemiz, 1 Anestezi Uzmanı, 3 Anestezi Teknisyeni ve 5 Ameliyat Hemşiresi ile hizmet vermektedir.

Hemodiyaliz ünitemiz 5 makine ile tam kapasite hizmetine devam etmektedir. Hastanemizden diyaliz hizmeti alan toplam 18 hasta ilçe içerisinde mesafe ayrımı yapılmaksızın Boztepe, Dokurcun, Pazarköy, Altındere' ye kadar tedavileri için hastanemiz tarafından kiralanan araçla hastanemize kadar getirilerek tedavisi bittikten sonra da tekrar evine kadar taşınmaya başlandı.

Akyazı Devlet Hastanesi DOKTORLARI

SONUÇ BULUNAMADI

Akyazı Devlet Hastanesi İçin Kayıtlı Doktorumuz Bulunmamaktadır.

Hastane Hakkında Yorum Yap ve Puanla
Puanınız
Hastane Yorumları
Henüz Yorum Yapılmamış
İlk yorum yapan sen ol!
Hata! Kod:xe