Önder yılmaz isimli hastamız kayıt oldu (39 dakika önce) Dr. Himmet Türk doktorumuza soru soruldu (39 dakika önce) Beyhan polat isimli hastamız kayıt oldu (2 saat önce) Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Işık doktorumuza soru soruldu (2 saat önce) Muzaffer Bodur isimli hastamız kayıt oldu (3 saat önce) Prof. Dr. Nursel Aydın doktorumuza soru soruldu (3 saat önce) İsmail Polat isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Doç. Dr. Şebnem Gürsoy doktorumuza soru soruldu (4 saat önce) Prof. Dr. İlhan Yargıç doktorumuza soru soruldu (5 saat önce) Mahmut yurtsuz isimli hastamız kayıt oldu (5 saat önce) Op. Dr. Yusuf Yaşar Yıldırım doktorumuza soru soruldu (6 saat önce) Op. Dr. Yusuf Yaşar Yıldırım doktorumuza soru soruldu (6 saat önce) Op. Dr. Yusuf Yaşar Yıldırım doktorumuza soru soruldu (6 saat önce) Ali şeref urgancioglu isimli hastamız kayıt oldu (6 saat önce) Doç. Dr. Adnan Dağçınar doktorumuza soru soruldu (13 saat önce) Ruken Bozan isimli hastamız kayıt oldu (13 saat önce) Nejla cengiz isimli hastamız kayıt oldu (15 saat önce) Veysi akyavuz isimli hastamız kayıt oldu (15 saat önce) Prof. Dr. Ahmet Yaramış doktorumuza soru soruldu (15 saat önce) Hatice karhan isimli hastamız kayıt oldu (15 saat önce)

Hastaneler

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

0.0
0 değerlendirmeye göre
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  1. Telefon: 03822122260
  2. Adres: Zafer Mah. 26.Cadde No:7 Merkez/Aksaray
KURUM HAKKINDA

2000 yılının sonundan 2004 yılı sonuna kadar yeni binamızda fakat devlet hastanesine bağlı bir birim olarak hizmet verilmiştir. Daha sonra Aksaray Valiliğinin 15/09/2004 tarih ve 10304 sayılı teklifi üzerine, Bakanlığımız 07/12/2004 tarih ve 8961 sayılı olurları ile 20 üniteli müstakil bir Başhekimliğe ( Sağlık Bakanlığı Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) dönüştürülmüştür.

Müstakil bir merkez olarak hizmet vermeye başlamakla birlikte, diş hekimi ve çalışan sayısında bir artış olmuştur. Merkezimize, dolayısıyla Aksaray'a ilk defa doktoralı diş hekimleri tayinleri yapılmıştır. Bu durum, Aksaray halkına daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı sağlamıştır. Protez, cerrahi, dişeti hastalıkları ve çocuk diş hekimliği ile ilgili her türlü vakaya cevap verecek bir duruma gelinmiştir.

Bu gelişmeler sonucu merkezimizden hizmet talebi her geçen gün artış göstererek, günlük yaklaşık 600 hasta başvuru sayısına ulaşılmıştır. Artan hasta talebi göz önünde bulundurularak ek bina çalışmalarımız tamamlanmış olup 2015 yılı itibari ile hizmete sunulmuştur.

Merkezimiz, yeni atanan hekimlerle birlikte 31 üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi haline gelmiş, yapılan güncellemeyle PDC sayısı 34'e çıkarılmıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunulan merkezimizde fonksiyon-estetik ve koruyucu diş hekimliği hizmetlerinde örnek olunacak bir kurum vizyonu ve misyonu üstlenerek hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyelere çıkarabilmek ana politikamızdır.

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi DOKTORLARI

SONUÇ BULUNAMADI

Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İçin Kayıtlı Doktorumuz Bulunmamaktadır.

Hastane Hakkında Yorum Yap ve Puanla
Puanınız
Hastane Yorumları
Henüz Yorum Yapılmamış
İlk yorum yapan sen ol!
Hata! Kod:xe