Doç. Dr. Alper İbrahim Dai doktorumuza soru soruldu (2 saat önce) Ayten akcan isimli hastamız kayıt oldu (2 saat önce) Nigar Açıkgül isimli hastamız kayıt oldu (3 saat önce) Op. Dr. İlhan Pekdemir doktorumuza soru soruldu (3 saat önce) gökhan özcan isimli hastamız kayıt oldu (3 saat önce) Prof. Dr. Gülipek Müftüoğlu doktorumuzdan randevu talep edildi (3 saat önce) Emre tura isimli hastamız kayıt oldu (5 saat önce) Hüseyin avcil isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Gülinaz şentürk isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Prof. Dr. Burhan Aksakal doktorumuza soru soruldu (7 saat önce) Meltem Erdönmez isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Sevim Özdemir isimli hastamız kayıt oldu (8 saat önce) Uzm. Dr. Bayram Bağırtan doktorumuza soru soruldu (8 saat önce) Mehmet aycan isimli hastamız kayıt oldu (19 saat önce) Ergün çakıl isimli hastamız kayıt oldu (20 saat önce) Prof. Dr. Mesut Akarsu doktorumuza soru soruldu (20 saat önce) Hamide Alver isimli hastamız kayıt oldu (20 saat önce) Nazire isimli hastamız kayıt oldu (20 saat önce) Uzm. Dr. Seyhun Sucu doktorumuza soru soruldu (20 saat önce) Op. Dr. Tuncay Eroğlu doktorumuza soru soruldu (21 saat önce)

Hastaneler

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

0.0
0 değerlendirmeye göre
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  1. Telefon: 04162161015
  2. Adres: Yunus Emre Mah. Atatürk Bulvarı No:380 Merkez/Adıyaman
KURUM HAKKINDA

İl Merkezinde tek branş hastanesi olan Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 25 Mayıs 1998 tarihinde hizmete açılmıştır. Daha önce Yetiştirme Yurdu ve Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet gören bina, büyük bir tamirat ve tadilatla hastaneye dönüştürülmüştür. Hastanemizin teknik kapasitesi ve verilen hizmetin kalitesi her geçen gün yükseltilmeye çalışılmaktadır. Yapılan başarılı çalışmalar neticesinde 2000 yılında Bebek Dostu Hastane, plaketi alınmış ve Anne sütü ile beslenmenin önemi ve yaygınlaştırılmasına yönelik faaliyetler sürekli şekle dönüştürülmüştür. 20 Ağustos 2002 de İSO-9001-2000 kalite belgesi alınmıştır. Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler içinde bu belgenin 2000 versiyonunu alan ilk hastane olduk. Kalite standartları titizlikle takip edilmektedir. Her yılın başında kalite hedefleri belirlenmekte ve sürekli olarak hastane hizmet kalite ve çeşitliliği artırılmaya çalışılmaktadır.

Hastalar, hasta yakınları ve çalışan personelin memnuniyeti en üst düzeye çıkarılmaya çalışılmakta olup belli aralıklara yapılan anketlerle ölçümler ve değerlendirmeler yapılmaktadır, işletme mantığıyla hareket edilerek genelikle, her konuda tasarruf tedbirleri titizlikle uygulanmıştır. Daha önceden alt yapı hazır olduğundan sağlıkta dönüşüm programlarına geçiş kolaylıkla sağlanmıştır. Hizmet Binasının Hastane olarak yapılmamış olması ve küçük olması nedeniyle birçok sıkıntı yaşanmaktadır. Nisan 2006 tarihinde 950 m2 lik prefabrik poliklinik ve idare binalarının hizmete girmesi ile her klinisyen doktora bir poliklinik odası tahsis edilmiş. Her branşta hekim seçme imkanı sağlanmış, hastane yatak kapasitesi %50 artırılarak 150 yatağa ulaşmıştır. Şehir merkezinde bir semt polikliniği açılması kararlaştırılmış olup bunun için merkezde uygun bir bina kiralanmış ve semt polikliniği faaliyete geçmiştir. 2011 yılında Ek bina inşaatımız tamamlanarak toplam kapalı alanımız 6188 m2 ye ulaşmıştır.

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi DOKTORLARI

SONUÇ BULUNAMADI

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İçin Kayıtlı Doktorumuz Bulunmamaktadır.

Hastane Hakkında Yorum Yap ve Puanla
Puanınız
Hastane Yorumları
Henüz Yorum Yapılmamış
İlk yorum yapan sen ol!
Hata! Kod:xe