Mine isimli hastamız kayıt oldu (4 dakika önce) Doç. Dr. Mehmet Ballı doktorumuza soru soruldu (4 dakika önce) Prof. Dr. Fatma Figen Özgür doktorumuza soru soruldu (2 saat önce) Özlem Kılınç isimli hastamız kayıt oldu (2 saat önce) Kadir topal isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Dr. FATMA BETÜL ŞAHİN doktorumuza soru soruldu (4 saat önce) Birsen Teymen isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Dr. FATMA BETÜL ŞAHİN doktorumuza soru soruldu (4 saat önce) hatice incisel şener isimli hastamız kayıt oldu (4 saat önce) Kardelen başer isimli hastamız kayıt oldu (5 saat önce) Dr. MÜNİRE FUNDA CEVHER AKDULUM doktorumuza soru soruldu (5 saat önce) Prof. Dr. Mehmet Saim Kazan doktorumuza soru soruldu (6 saat önce) Emine Altay isimli hastamız kayıt oldu (6 saat önce) dursun aygün isimli hastamız kayıt oldu (6 saat önce) Emine Özcanlar isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Dr. Aydın Tuncay doktorumuza soru soruldu (7 saat önce) zeyno tekinalp isimli hastamız kayıt oldu (7 saat önce) Uzm. Psk. Merve Yağcı doktorumuza soru soruldu (16 saat önce) Merve Yağçı isimli hastamız kayıt oldu (16 saat önce) Uzm. Psk. Merve Yağcı doktorumuza soru soruldu (16 saat önce)

Doktorunuzdan uygun olan tarihler için randevu alıp muayene olabilirsiniz.

1Tarihi Seçin

 • Randevu İçin Uygun
 • Randevu İçin Uygun Değil

2Saat Seçin

Sağlık Bakanlığına bağlı devlet hastaneleri randevuları sadece MHRS sistemi üzerinden verilebilmektedir. Görüntülemekte olduğunuz profil devlet hastanesinde çalışan doktora ait ise sadece bilgilendirme amacı ile yayındadır. Randevu ve soru işlemleri yapılamamaktır.

Doktorbul.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir sağlık hizmeti sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.

KVKK uyarınca kişisel bilgiler paylaşılmamakta olup yayınlanan içerikler internet üzerinden de erişilebilen, açık kaynaklı bilgileri içermektedir.

Biyografisi

Hakkımda 

 Fzt. Gökçenaz Arpaçay; Kifoz, Eklem Kireçlenmesi, Romatizmal Hastalıklar, Fibromiyalji, Ortopedik Rehabilitasyon, Omurga Sağlığı, Kadın Sağlığı, Spor Yaralanmaları, Sporcu Sağlığı, Egzersiz Danışmanlığı ve Manuel Terapi alanlarında hizmet vermektedir. 


Tedavi Ettiği Hastalıklar

Doktorun tedavi ettiği hastalıklar listesi.

Hastalıklar

 • Discal herni ( bel ve boyun fıtığı)
 • Kronik Bel Ağrısı
 • Migren ve Kronik Baş Ağrıları
 • Skolyoz (Omurga Eğriliği)
 • Diz,Dirsek,Omuz Ağrıları,Tenisçi dirseği
 • Diz Ağrıları
 • Ön Çapraz Bağ Yaralanmaları
5.00
17 değerlendirmeye göre
5 Yıldız 4 Yıldız 3 Yıldız 2 Yıldız 1 Yıldız

Tuğba Cebeci Doktor Yorumu

Gökçenaz hanım işini çok severek yapan bir fizyoterapist ve sorunlara çok yönlü yaklaşabiliyor. Üçüncü haftamda ağrılarım azaldı. Bu şekilde egzersizi hayatımın bir parçası olarak devam ettirmek istiyorum. Enerjisi de çok dingin ve bana iyi geliyor. Muayene için gittiğinizde ne kadar titiz ve özenli çalıştığını anlayabilirsiniz

Mihrişah Yalçın Doktor Yorumu

Gökçenaz hanım gerçek anlamda çok başarılı ve alanında çok iyi . Elleri röntgen gibi tam yerini buluyor. Dingin ve enerjik olması bana çok ii geliyor . Başarılarının devamını diliyorum

Seyda Tatlıcıoğlu Doktor Yorumu

Gökçenaz hanım hem fizyoterapistim hem de pilates hocam. Bel ağrılarımın artmasıyla online pilates dersi arayışına başladım ve kendisini buldum. Benim bu süreçteki en büyük şansım kendisi. Bel ağrılarım geçmekle kalmayıp iki kere incittiğim dizimi ve bir de kalçamı yaptırdığı egzersizlerle bi kaç günde kendine getirdi. Bunlarla mesleğini ne kadar özümsediğini ve bilgisini kanıtladı bana. 6 aydır birlikte çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğim. Dilerim şifa arayan herkese bana olduğu gibi şifa olsun.

Şevval Altınoluk Doktor Yorumu

Kesinlikle ve kesinlikle çok memnun kaldığımı öncelikli olarak söylemek isterim. Çok temiz, ferah bir klinik. Gökçenaz hanım işini çok severek güzel ve başarılı bir şekilde yapıyor. Kifoz ve lordoz artışı şikayetleriyle gitmiştim, oluşturduğu egzersiz programı sayesinde bir ayda çok güzel sonuçlar aldım. İyi ki buraya gitmişim. Başarılarının devamını diliyorum ve çok çok teşekkür ediyorum.

Alaa Obaid Doktor Yorumu

This doctor is amazing. In my opinion she is professional, kind, thoughtful, she knows her work very well and makes a check for everything even if your not complaining. She is so good by keeping up with the new medical fields and she is always up to date with the modern treatments. Also shes so good in English, i am a foreign person and was so happy that i have a good doctor who speach english. She takes everything in concederation for any situation you are in, i am pregnant and she took good care of me. I had back pain and tmj disfunction. Feel so much stronger now, so i am really thankful to her.

Leyla angi Doktor Yorumu

Boyun düzleşmesi, bel fıtığı (2 diskte) kifoz ve lordoz şikayetleriyle gittiğimde Gökçe hanım tüm muayenelerimi dikkatlice yapıp öncelikle problemleri belirleyip tedavi için bir yol çizdi. Yoğun bel ve boyun ağrıları yaşıyordum. Sabah uyandığımda ağrısız uyanmak benim için imkansız gibiydi. Gökçe hanımla beraber yaklaşık 20 seans klinik pilates yaptık ve devam ediyoruz. Her hareketimi bedenime göre ayarlayıp belime ve boynuma yük bindirmeden kaslarımı güçlendirmek için dikkatlice her seansta bedenimi ve tepkilerini takip etmeye devam etti. Kollarım hassas olduğu için bana özel egzersizler yaptırıp güçledirmeme yardımcı oldu. 20 seansın sonunda bel ağrılarım ciddi oranda azaldı boyun ağrılarım artık yok denecek kadar az. Dik durmakta eskisi kadar zorlanmıyorum ve kaslarımın güçlendiğini bedenimin rahatladığını hissediyorum. Tüm bu süreçte sıkılmadan devam edebilmemi sağlayan Gökçe hanıma teşekkür ederim. İlgisi güler yüzü ve neşesiyle enerjimi her anlamda güzelleştirdi.

Selma Karataban Doktor Yorumu

Genel vücut ağrıları ve bel fıtığımla ilgili olarak fizyoterapist arayışına girdim. Bir tanıdığımın tavsiyesiyle Gökçe Hanıma başvurdum. İlk randevumda yaptığı değerlendirme sonrasında manuel terapiye başladık. 4. Seans sonunda ağrılarım tamamen geçti. Oluşturduğu ev egzersiz programına kendim devam ediyorum. İlgisi için tekrar teşekkür ederim.

Zeynep Kılınç Doktor Yorumu

Gökçe Hanımı oğlum internet üzerinden buldu. Çok fazla yer gezdik fakat kimse sırt ağrılarıma çare bulamadı. Kendisinin elleri şifalı, 6 seans manuel terapi uyguladı. Ağrılarım ilk seansta hafifledi. 6. seanstan sonra sanki vücudum yenilendi. Ev için egzersizler verdi ve onlarla kendim devam ediyorum. İşini tertemiz ve çok özenli yapıyor. Allah ondan razı olsun.

Ayşe Şengül Doktor Yorumu

Gökçe hanımla tesadüf eseri tanıştık. Yoğun bel ağrım ve boyun düzleşmesinden ötürü boyun ağrılarım ve genel tüm vücut ağrılarım vardı. Birlikte 16 seans yaptık güçlendim ve ağrılarım çok hafifledi. Kriz anlarında yaptığı müdahaleler olsun tüm seanslarda gösterdiği özen ve titizlik olsun çok çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim kesinlikle ağrıları olanlara Gökçe hanımla klinik pilates yapmalarını tavsiye ediyorum.

Mayanur Şengül Doktor Yorumu

Batın içi bölgesinde cerrahi işlemler gördüğüm için duruş bozukluklarına, duruş bozukluklarım da sırt ağrısı gibi fizyolojik ağrılara neden olması nedeni öğrenci olduğun için de günlük yaşantımı fazlasıyla zora sokan durumlar yaşıyordum. Şans eseri güzel fizyoterapistimiz Gökçenaz abla ile tanıştım. İnstagram da yaptığı soru cevaplar ve paylaştığı bilgiler sayesinde doğru bir adım yaptığım farkına vardım. Muayene sonucunda sadece klinikte hangi egzersizler ile devam etmem gerektiğini değil evde ve gündelik yaşantımda da neler yapmam gerektiğine dair bilgi ve tavsiyelerini yapmaya devam ediyor Çalışmalarımız da 4. aya yaklaştık. Ve gittiğim ilk günki kendim ile şu an ki kendim arasında bu kadar fark olacağını kendim de beklemiyordum. Hem sırt ağrılarım açısından hemde postür bozukluğu açısından gözle görülecek güzel sonuçlar aldık ve almaya devam ediyoruz Bunu görmek çok güzel ayrıca Kendisi hem çok donanımlı birisi hemde ve çok sıcak kanlı ve işini severek yapan birisi. Bence bir fizyoterapist de olması gereken en önemli şeylerden birisi de bu hem kendimi yanında çok rahat ve şanslı hissediyorum, Hemde güzel sonuçlar almaya devam ediyoruz

Hil.. Doktor Yorumu

Boyun fıtığı, düzleşme ve yoğun ağrılarım için 8 seans pilatese gittim. İyi ki tercih etmişim zira Gökçe Hanım pilatesin ötesinde enerjisiyle de bana çok iyi geldi. Her şey için çok teşekkürler

Derya çeki Doktor Yorumu

Bir sporcu olarak Gökçe hoca ile çalışmak ayrıcalık gibi birşey. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum çünkü değişen dünyaya adapte olabilen, kendini geliştirmeye açık, güler yüzlü ve ciddi anlamda bilgili bir fizyoterapist. Pilates ve recovery uygulamalarım için gidiyorum kendisine, antrenman verimimde ve sakatlık önlemede ciddi farklar gözlemliyoruz. Herşey için çok teşekkürler

Hale Davarcıoğlu Doktor Yorumu

Gökçe ile doktorumun yönlendirmesi ile tanıştım ve tedaviye başladık. Kalça ve bel ağrım için yapılan enjeksiyondan sonra 4 seans manuel terapi, 10 seans klinik egzersiz tedavisi aldım. Oturduktan sonra ayağa kalkmak benim için çok zordu. Tutukluğum ve ağrılarım geçti. Klinik ekibine teşekkür ediyorum.

Zeynep Kılınç Doktor Yorumu

Gökçe Hanım gerçekten çok ilgili bir fizyoterapist. Sırt ağrısından duramazken ilk seanstan itibaren ağrılarım ciddi derecede azaldı. Daha sonra omzumdaki yırtık sebebiyle başvurdum ve fizik tedavinin 3. Seansından itibaren kolumu kaldırabilmeye başladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gülcan Bekil Doktor Yorumu

Dirsek kırığım nedeniyle almış olduğum fizik tedavilerde Gökçenaz Hanım ile tanıştım. Fizik tedavi sürecini onun sayesinde emin ellerde olduğumu hissederek tamamlıyorum. Genç dinamik ve aynı zamanda büyük bir bilgi birikimine sahip bir fizyoterapist

Emel hosver Doktor Yorumu

Gökçe hanıma doktorum yönlendirdi dizimde düşme sonucu şişlik ve ses vardı onun sayesinde kısa sürede iyileştim ilgili ve bilgisini çok güzel aktarabilen bir fizyoterapist hersey için çok teşekkür ederim s

Nilgün Özmert Doktor Yorumu

Doktorumun pilatese yönlendirmesiyle Gökçe Hanım ile tanıştım. Haziran ayından beri pilatese devam ediyorum. Bel fıtığı, belde kayma ve kireçlenme şikayetleriyle egzersize başladım. Geçen ay gittiğim doktor kontrolümde doktorum eklemlerimle ilgili hiçbir problemin kalmadığını söyledi. Tedavi başında ağrılarım dayanılmaz derecedeydi, şimdi hiç ağrım yok. Hareketlerim çok daha rahat. İyi ki Gökçe Hanımı tanımışım, herkese tavsiye ediyorum.

Fzt. Gökçenaz Arpaçay için bir değerlendirmede bulunmak ister misiniz?

Doktorunuza yorum yazmadan da değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Doktorun Yayımladığı Makaleler

Eğitim Bilgisi

 • Lise - Milli Piyango Anadolu Lisesi
 • Lisans - Bahçeşehir Üniversitesi
 • Lisans - Anadolu Üniversitesi

Sertifika Bilgisi

 • Pilates Instructor - Australia Sports Institute (ASI) - Sertifika
 • Paediatric Assesment: Developmental And Musculoskeletal Case Studies For Physiotherapists - Newcastle University - Sertifika
 • 4. Spor Yaralanmalarına Genel Yaklaşımlar Kongresi - İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi - Sertifika
 • Anatomy: Musculoskeletal And Integumentary Systems - University of Michigan - Sertifika
 • Fascial Manipulation: The Stecco Method - Medikurs - Sertifika
 • Pelvik Organ Sarkmalarında Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon - Pelvik Akademi - Sertifika
 • Temporomandibular Eklem Disfonksiyonu - Yeditepe Üniversitesi - Sertifika
 • Yoga Instructor - Yoga Alliance - Sertifika
 • Schroth Method - ISST - Sertifika
Canlı Soru Sor
Hata! Kod:xe